Haber
Elazığspor, genç sol bek Mehmet Sacit Yolcu’yu kadrosuna kattı.
![](https://lalapasa-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/elazigspor-genc-sol-bek-mehmet-sacit-yolcuyu-kadrosuna-katti-rnc2pgGp.webp)
3Gen Holding Elazığspor’un anlaşmaya vardığı genç sol Mehmet Sacit Yolcu, Elazığ’a geldi.
Dış transfer çalışmaları çerçevesinde son hamlelerini yapan Elazığspor, aradığı iki mevkiden biri olan sol bek hamlesini yaptı. Bordo-Beyazlı ekip, TFF 2. Lig ekibi Fethiyespor’dan sol bek Mehmet Sacit Yolcu ile her konuda anlaşmaya vardı. Bordo-Beyazlılar, bir forvet transferi yaparak transfere son verecek.
Mehmet Sacit Yolcu kimdir?
2001 yılında Muğla Fethiye’de doğan Mehmet Sacit, altyapısından yetiştirdiği Fethiyespor ile 2020-21 döneminde profesyonel sözleşme imzaladı. Sacit, TFF 3. Lig play-off maçları dahil 17 karşılaşmada forma giydi. Ziraat Türkiye Kupası maçında 2 kez forma giyen 22 yaşındaki futbolcunun bonservis bedelini aldı. – ELAZIĞ